Çin Turbo Turbo Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Richard Gan

Telefon numarası : 86-510 81819679

Free call
Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.

Turboşarj ve Turbo Parçaları Güvenilir Tedarikçi

  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: TONGLINT No. Çalışanları: 51~200
Yıllık satış: >1000000 Yıl kurulan: 1999
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
TONGLINT 1999 yılından bu yana turboşarj ürünleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Fabrika, Çin'in doğusunda ünlü bir endüstriyel üretim üssü ve turistik şehir olan Şangay yakınlarındaki ekonomik olarak gelişmiş şehir Wuxi'de bulunmaktadır.

Tanınmış bir marka olan TONGLINT, uluslararası otomotiv aksesuar pazarı için turboşarj ve çeşitli turboşarj yedek parçaları üretmekte ve tedarik etmektedir.

TONGLINT turbo ürünleri tedarik sistemi, kalıp fabrikası, döküm fabrikası, kompresör çarkı fabrikası, türbin çarkı fabrikası, baskı yatağı fabrikası, baskı yaka fabrikası, dergi rulman fabrikası, segman fabrikası, rulman muhafazası fabrikası, türbin muhafazası dahil olmak üzere profesyonel fabrikalardan oluşan bir dizi içerir fabrika, kompresör konut fabrika, aktüatör fabrika, elektromanyetik aktüatör fabrika, komple turboşarj ve CHRA fabrika, vb.

Komple turboşarj ve CHRA fabrikası ( Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. ), baskı rulman fabrikası ( JiaLiXin Precision Metallurgy Co., Ltd. ) ve kalıp fabrikası ( Wuxi Ascended Abrasive Co., Ltd. ) TONGLINT Company'ye bağlı . Fabrika 12.000 metrekareyi kapsıyor ve 130 çalışanı var. Diğer fabrikalar TONGLINT tarafından ya yatırım yapıyor ya da işbirliği yapıyor. Uluslararası pazarlama ve satış sonrası servis Tonglint Industries Co., Ltd.'den sorumludur.

TONGLINT, müşterilere standart parçalar ve standart olmayan parçalar da dahil olmak üzere yüzlerce uluslararası pazara yönelik turboşarj ve yedek parça sunmaktadır. TONGLINT, müşterilerin örneklerine veya çizimlerine göre çeşitli turbo parçaları ve komple turboşarjları geliştirebilir ve ayrıca yasal OE özel hizmetleri sunar.

Onlarca yıllık kalkınma ile, TONGLINT küresel turboşarj ve aksesuar pazarında, üreticiler, takma fabrikaları, tamir atölyeleri, toptancılar ve benzeri dahil bir grup müşteri kazanmıştır. Müşteriler ABD, Kanada, Peru, Arjantin, Meksika, Kolombiya, Fransa, İspanya, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Romanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, Mısır, Sri Lanka, Etiyopya, Hindistan, Malezya, Tayland, Singapur , Filipinler ve diğer ülkeler ve bölgeler.

TONGLINT, müşterileriyle ortak ilerleme ve gelişme sağlamak için her zaman iş kavramına bağlı kalır: Dürüstlük Yönetimi, Önce Kalite, Profesyonel Hizmetler ve Kazan-Kazan İşbirliği .


Bizim avantajlarımız

1. çeşitli turbo aksesuarları ve servis parçaları temini

TONGLINT 1999 yılından bu yana baskı rulmanları üretmekte ve 2007'den beri komple turboşarjları monte etmektedir. Kaliteli turbo ana bileşenleri ve servis parçaları sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Tonglint çeşitli standart parçalar sağlayabilir, ve ayrıca müşteriler için standart dışı parçaları özelleştirmek.

2. Ürün Geliştirme Güçlü Yeteneği

OE standardına göre yeni bir turbo geliştirmek için ilk ve en önemli adım kaliteli ve dayanıklı bir takım kalıbı açmaktır. TONLING kalıp fabrikası 2005 yılında kurulmuştur. Yerli turbo üreticileri için türbin muhafazası, kompresör muhafazası ve rulman muhafazası kalıpları çeşitli geliştirmiştir. TONGLINT daha güçlü bir geliştirme yeteneğine sahiptir ve ürünleri daha güvenilir kaliteye sahiptir.

3. Bol Ürün Çeşitliliği

TONGLINT evde en yüksek pazar payına sahip, en profesyonel turboşarj baskı yatağı fabrikasına sahiptir. TONGLINT kalıp fabrikası, bu 10 yıl boyunca turboşarj fabrikaları için çok sayıda takım geliştirdi. TONGLINT turboşarj ve CHRA fabrikası Çin'de geliştirilen turboşarjların çoğunluk modellerini tedarik edebilir, bu da müşterilerin sorgulamasını ve satın almasını kolaylaştırır.

4. Zengin Deneyim

TONGLINT itme rulman imalat ve diğer turbo yedek parça ortak üretim 20 yıllık deneyime sahip, turbo kalıp üretiminde 12 yıllık deneyim, tam turbo ve CHRA montaj 11 yıllık deneyim ve uluslararası pazarlama ve hizmet 10 yılı aşkın deneyim. Böyle zengin ve başarılı deneyimi ile, TONGLINT müşterilerine daha profesyonel hizmet ve ürünler sunabilir.
5. Güvenilir Kalite

Kalite bir işletmenin hayatıdır. TONGLINT, müşterilerin yaptığı kadar ürün kalitesine de önem vermektedir. Hiçbir hile, ikinci kalite ve alt malzeme yok! Küresel pazardaki istikrarlı ve sürekli artan müşteri sayısı, TONGLINT kalite ve itibarının en iyi kanıtıdır.

6. Bütünlük Yönetimi

TONGLINT iş faaliyetleri, uyumu, yasallığı, dürüstlüğü, güvenilirliği yönetmeye sürekli olarak bağlı kalmıştır. TONGLINT kendi ürünlerinden sorumludur ve müşterilerin çıkarlarını en önemli konumda tutacaktır. TONGLINT, müşterilerin güvenmesi ve uzun vadeli işbirliği için en iyi ortaktır.


Daha fazla bilgi için, Tonglint satış temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. Size en iyi ürünleri ve eşsiz hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

Geçmiş

1999 yılında ilk baskı rulman fabrikamız ( Wuxi JiaLiXin Precision Machinery Co., Ltd. ) kuruldu. JiaLiXin toz itme yatakları ve toz metalurji malzemesinin hassas parçaları işleme ile uğraşmaktadır. 1999'dan bu yana Çin'de her zaman başrol oynuyor. Evde itme yatağının en kapsamlı aralığı ve en yüksek pazar payı ile, neredeyse tüm yerli turboşarj şirketleri ve turboşarj ihracatçıları ile ticari ilişkilerimiz var.


2007 yılında, tüm dünyada turbo ürünleri her türlü ihracat ve küresel müşterilerine çok daha iyi hizmet, Tonglint Industries Co, Ltd kuruldu. Patron Richard Gan, aynı zamanda mükemmel kalitede ürünleri işleyen birkaç faktöre yatırım yaptı. Bu yıllar boyunca Tonglint, Ar-Ge, üretim ve satış konusunda çok fazla deneyim biriktirdi ve Çin'deki turboşarj ürünlerinin en önemli tedarikçilerinden ve ihracatçılarından biri haline geldi.


2009 yılında kendimizi turboşarj geliştirmeye adamaya başladık. Sonra Tonglint, Wuxi Ascended Abrasive Co., Ltd.'e para yatırdı ve% 49 hisse aldı. Ağırlıklı olarak rulman muhafazası, türbin muhafazası, kompresör muhafazası ve diğer döküm takımlarının geliştirilmesi ile uğraşmaktadır.


2013 yılında Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. kuruldu. Pazar ihtiyacının hızla gelişmesi ve artması nedeniyle Tonglint, yedek parçalar için birkaç yeni atölye çalışması geliştirmek için büyük miktarda yatırım yaptı. Tedarik zincirini tamamlamak için geçmişte şehrin eteklerinde yer alan fabrikalar kendi fabrika alanımızda birlikte taşındı. Turboşarj ve kartuşlar için yeni montaj hatlarının yıllık üretim kapasitesi 30000 adettir.


Zengin üretim tecrübesi ve bu 20 yıl boyunca profesyonel fabrikalarımızın yeteneklerini geliştiren Tonglint, tüm dünyada müşterilerine güvenilir kalite, rekabetçi fiyatlar ve iyi hizmetler ile turbo ürünler sunabilir.

Hizmet
Tonglint Tek Noktadan Hizmet

- Satış öncesi hizmet - Personel için şirket içi eğitimi
Dikkatli Özelleştirme: Tonglint çalışanları, Tonglint'e üye olduğumuzda personel gelişimi ve kariyer planlamasına odaklanan dahili bir eğitime sahip olacaklar. Tonglint satış gerçek taleplerini en fazla karşılamak için, müşterilerine en kapsamlı, ekonomik ve uygun çözümler sağlayabilir.


- Satışta servis - Müşterilerle iletişim
İyi Hazırlık: Tonglint satışları, piyasa servisi, ürün özellikleri ve teknik danışmanlık hakkında müşterilerle derin bir konuşma yapacak. Sonra birbirimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve müşterilerin isteğini tam olarak anlayabiliriz.


- Satış sonrası servis - Muayene ve Bakım
Satış sonrası hizmetimizin hedefi: Müşterilerin talebini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak.
Satış sonrası servisimizin amacı: Önce müşteri, servis her şeyden önemlidir


Tonglint her zaman tüm dünyada müşterilerine saygı ve güvenilir kalite, rekabetçi fiyatlar ve iyi hizmet ürünleri ile müşterilerine sunmak için kendimizi adamak.

Ekibimiz
Tonglint kendi profesyonel satış ve teknik ekibi vardır ve müşterilerine en iyi ürünleri, iyi teknik destek ve ses satış sonrası hizmeti sağlayabilir.

Şirket yapısı

ad Kurumsal Doğa sorumluluk Çalışan Sayısı ilişki Sertifikalar
Wuxi Jialixin Hassas Makine Ltd Üretici firma Baskı yatağı ve diğer yedek parçalar 80 Tonglint Aile Şirketi ISO9001: 2000
ISO / TS16949
Tonglint Industries Co, Ltd Ticaret Küresel Pazarın Geliştirilmesi ve Sunulması 10 Tonglint% 100 Stok -
Wuxi Yükselmiş Aşındırıcı Co, Ltd Üretici firma Rulman konut kalıp geliştirmek, türbin konut, kompresör konut, vb. 20 Tonglint 49% Stok -
Tonglint Turbo Technologies Co, Ltd Üretici firma Turboşarj ve Kartuş 20 Tonglint% 100 Stok -
  • MITCHELL

    MITCHELL
  • STEWEN

    STEWEN
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin