Ana sayfa

Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.

Şirket profili
TONGLINT, 1999'dan beri turboşarj ürünlerinin üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır. Fabrika, Çin'in doğusunda ünlü bir sanayi üretim üssü ve turizm şehri olan Şangay yakınlarındaki ekonomik olarak gelişmiş bir şehir olan Wuxi'de bulunmaktadır.

Tanınmış bir marka olan TONGLINT, uluslararası otomotiv aksesuarları pazarı için turboşarj ve çeşitli turboşarj yedek parçaları üretmekte ve tedarik etmektedir.

TONGLINT turbo ürünleri tedarik sistemi, kalıp fabrikası, döküm fabrikası, kompresör çarkı fabrikası, türbin çarkı fabrikası, baskı yatağı fabrikası, baskı yaka fabrikası, yatak yatağı fabrikası, piston halkası fabrikası, yatak yuvası fabrikası, türbin muhafazası dahil olmak üzere bir dizi profesyonel fabrikadan oluşmaktadır. fabrika, kompresör konut fabrika, aktüatör fabrika, elektromanyetik aktüatör fabrika, komple turboşarj ve CHRA fabrika, vb.

Komple turboşarj ve CHRA fabrikası ( Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. ), itme rulman fabrikası ( JiaLiXin Hassas Metalurji Co., Ltd. ) ve kalıp fabrikası ( Wuxi Yükselmiş Aşındırıcı Co., Ltd. ) TONGLINT şirketine bağlıdır. . Fabrika 12.000 metrekareyi kapsıyor ve 130 çalışanı var. Diğer fabrikalar ya TONGLINT ile yatırım yapıyor ya da işbirliği yapıyorlar. Uluslararası pazarlama ve satış sonrası servis hizmetleri Tonglint Industries Co., Ltd.

TONGLINT, standart parçalar ve standart olmayan parçalar da dahil olmak üzere yüzlerce tür uluslararası piyasaya yönelik turboşarj ve yedek parça sunmaktadır. TONGLINT, müşterilerin örneklerine veya çizimlerine göre çeşitli turbo parçaları ve tam turboşarjlar geliştirebilir ve aynı zamanda yasal OE özel hizmetleri de sunabilir.

On yıllardır süren gelişmeyle birlikte, TONGLINT, üreticiler, tamirhaneler, tamirhaneler, toptancılar ve diğerleri de dahil olmak üzere küresel turboşarj ve aksesuar pazarından bir grup müşteriyi kazanmıştır. Müşteriler arasında ABD, Kanada, Peru, Arjantin, Meksika, Kolombiya, Fransa, İspanya, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Romanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, Mısır, Sri Lanka, Etiyopya, Hindistan, Malezya, Tayland, Singapur yer almaktadır. , Filipinler ve diğer ülkeler ve bölgeler.

TONGLINT, müşterileriyle ortak ilerleme ve gelişme sağlamak için her zaman iş konseptine bağlı kalmaktadır: Bütünlük Yönetimi , Önce Kalite , Profesyonel Hizmetler ve Kazan-Kazan İşbirliği .

Bizim avantajlarımız

1. Çeşitli Turbo Aksesuar ve Servis Parçalarının Temini

TONGLINT, 1999'dan beri itme yatakları üretmekte ve 2007'den beri komple turboşarjların montajını yapmaktadır. Kaliteli turbo ana bileşenleri ve servis parçaları sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Tonglint, çeşitli standart parçalar sağlayabilir ve ayrıca müşteriler için standart dışı parçaları da özelleştirebilir.

2. Ürün Geliştirme Güçlü Yeteneği

OE standardına uygun yeni bir turbo geliştirmek için ilk ve en önemli adım kaliteli ve dayanıklı bir takım kalıbı açmaktır. TONLING kalıp fabrikası 2005 yılında kuruldu. Yerli turboşarj üreticileri için çeşitli türbin gövdeleri, kompresör gövdeleri ve yatak gövdeleri geliştirdi. TONGLINT daha güçlü bir geliştirme yeteneğine sahip ve ürünleri daha güvenilir bir kaliteye sahip.

3. Ürünlerin Bol Çeşitliliği

TONGLINT, evde en yüksek pazar payına sahip, en profesyonel turbo baskı yatağı fabrikasına sahiptir. TONGLINT kalıp fabrikası, bu 10 yıl boyunca turboşarj fabrikaları için birçok araç geliştirmiştir. TONGLINT turbo ve CHRA fabrikası Çin'de geliştirilen turboşarj modellerinin çoğunu tedarik edebilir ve bu da müşterilerin bilgi almalarını ve araştırma yapmalarını kolaylaştırır.

4. Zengin Deneyim

TONGLINT, itme yatağı imalatında ve diğer turbo yedek parça ortak yapımında 20 yıllık, turboşarj kalıp üretiminde 12 yıllık, tam turbo ve CHRA montajında ​​11 yıllık, uluslararası pazarlama ve hizmette 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Böyle zengin ve başarılı bir deneyime sahip olan TONGLINT, müşterilerine daha profesyonel hizmet ve ürünler sunabilir.

5. Güvenilir Kalite

Kalite bir işletmenin hayatıdır. TONGLINT, müşterilerinin yaptığı kadar ürün kalitesine de önem veriyor. Hile yapmaz, ikinci bir kalite ve daha düşük kaliteli malzeme üretmez! Global pazardaki istikrarlı ve sürekli artan müşteri sayısı, TONGLINT kalite ve itibarının en iyi kanıtıdır.

6. Bütünlük Yönetimi

TONGLINT ticari faaliyetler tutarlılık, yasallık, dürüstlük ve güvenilirliğe hükmetti. TONGLINT, kendi ürünlerinden sorumludur ve müşterilerin çıkarlarını en önemli konumda tutacaktır. TONGLINT, müşterilerin güvenmesi ve uzun vadeli işbirliği yapması için en iyi ortaktır.

Daha fazla ayrıntı için, lütfen Tonglint satış ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en iyi ürünleri ve eşsiz hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1999 yılında, ilk itme rulman fabrikası (Wuxi JiaLiXin Precision Machinery Co, Ltd) kuruldu. JiaLiXin turbo mesnetler ve toz metalurjisi malzeme hassas parçalar işleme devreye girer. Her zaman şu ana kadar 1999 yılından bu yana Çin'in önde gelen bir rol oynamaktadır. En kapsamlı ve evde itme rulman yüksek pazar payı ile, neredeyse tüm yerli turbo şirketler ve turboşarj ihracatçıları ile iş ilişkileri vardır.

2007 yılında, tüm dünyada turbo ürünler her türlü ihracat ve çok daha iyi, Tonglint Industries Co, Ltd kuruldu global müşterilerine hizmet vermektedir. Patron Richard Gan de büyük kaliteli ürünler işlenmiş çeşitli factoies yatırım yapmıştır. Bu yıllarda, Tonglint zaten Ar-Ge, üretim ve satış deneyimi büyük bir birikmiş ve en önemli tedarikçileri ve Çin'de turbo ürünleri ihracatçılarından biri haline gelmiştir.

2009 yılında, gelişmekte olan turbo kendimizi adamak başladı. Sonra Tonglint Wuxi Yükselmiş Zımpara Co Ltd. Içine para yatırım ve% 49 stok var. Özellikle rulman konut, türbin konut, kompresör konut ve diğer döküm toolings gelişmekte devreye girer.

2013 yılında, Tonglint Turbo Teknolojileri Ltd kuruldu. Nedeniyle hızlı bir gelişme ve piyasa ihtiyacının artması, Tonglint yedek parçaları için birçok yeni atölye geliştirmek için fon büyük bir yatırım. Tedarik zinciri eksiksiz yapmak için, geçmişte kent outskirt vardı fabrikalar, kendi fabrika alanında bir araya taşındı. Ve turbo ve kartuşlar için yeni montaj hatları 30000 adet bir yıllık çıkışı var.

Bu 15 yıl boyunca zengin üretim tecrübesi ve profesyonel manufactories gelişen yeteneği dayanarak, Tonglint tüm dünyada müşterilerine güvenilir kalite, rekabetçi fiyatlar ve iyi hizmet ile turbo ürünler sunabilir.

Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : TONGLINT

No. Çalışanları : 51~200

Yıllık satış : >1000000

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Motor Turbo Şarj Aleti satış için